Cocky Brouwer stelt zich voor

Cocky Brouwer stelt zich voor

Sinds 1 januari 2023 mag ik voorganger zijn van de Doopsgezinde Gemeente Koog en Zaandijk en Westzaan. En hoewel ik nu in Abcoude woon, ken ik de Zaanstreek goed. Ik groeide op in Zaandam en werd in 1976 gedoopt in de Vermaning aan de Westzijde.

Ik probeer een woord-zoeker te zijn voor de gemeente. Ik probeer de verhalen van God over vrede en gerechtigheid te vertalen naar de wereld van nu. De verhalen van mensen te verbinden met het verhaal van God en daar woorden bij te zoeken. Ik probeer te luisteren naar de verhalen van mensen, te vragen wat zij nodig hebben, en ik probeer geen antwoorden te vinden.

Ik wil ook woorden zoeken om onze gemeente meer zichtbaar te maken in de Zaanse samenleving, binnen en buiten de kerken.

Ik wil proberen de deuren wat wijder open te zetten, zodat de Geest kan waaien, en mensen zich welkom voelen. Ik wil gastvrij zijn en verbinden. Mensen verbinden met elkaar, met God, met de buitenwereld. Iedereen is welkom, ook de twijfelaars.

Onze gemeente is van waarde, omdat leven een binnenkant heeft!